נדמה שמהרגע בו נכנס האינטרנט לחיינו גם עולמם של התקליטנים השתנה פלאים. לא עוד מודעות על לוחות שונים, לא עוד שמועות מפה לאוזן, לא עוד רק הופעות במתנ"סים לילדים או בערבי בינגו שונים. הנה יש להם זירה בה הם יכולים להציג את המיטב שלהם לכל גולש.

אנחנו במדריך תקליטנים מבקשים להציג בפניכם לא רק את התקליטנים הטובים ביותר אלא גם מידע מקצועי שיעזור לכם לבחור את התקליטן לאירועים שלכם. והרי כבר למדנו ששני דברים עושים כל אירוע, האוכל שמוגש, והמוזיקה שמושמעת. אנחנו ברשותכם, נתייחס רק לעניין המוזיקלי מהיבטים שונים.

5 נקודות שמגבירות את חשיבותו של התקליטן

כפי שציינו בתחילת המאמר , התקופה הנוכחית היא הטובה ביותר עבור תקליטנים. רבים מהם עושים אירוע כמעט כל ערב. לא רק העובדה שאין היום אירוע שלא מארח תקליטן עוזרת להם, אלא גם כמות האירועים גדלה (רובנו נוטים לחשוב שתקליטנים מתעסקים בעיקר עם חתונות אך אל לשכוח שיש
תקליטן לבר מצווה, תקליטנים שעובדים בימי הולדת, אירועי כיתה, אירועי חברה , משפחה ועוד). מה שעוד משחק לטובת תקליטנים היא העובדה שהמקורות שלהם למוזיקה גדלו.

אם בעבר תקליטנים עבדו בעיקר על מצעדי פזמונים, והמתוחכמים ביניהם האזינו לתוכניות רדיו מחו"ל, אזי כיום יש את אפיק היו טיוב ולצידו אפיק כמו פייסבוק שמגלה להם מה חדש, מה הקהל שומע ומכאן מה צריך להיות ברחבת הריקודים שלהם. 

כמו שאמרנו אנחנו נמצאים בעידן של תקליטנים, הרי נאמר כבר שgod is the dj-, עלינו רק לבחור את התקליטן שנמצא הכי קרוב אליו.

5 טיפים לבחירת תקליטן

מעוניינים בתקליטן? תשאירו פרטים ואנחנו נדאג שתקליטן מוביל יחזור אליכם בהקדם. בינתיים אתם מוזמנים לקרוא כאן עוד אודות תקליטנים